SHOWROOOM

Přijďte se podívat na 1000 m2 plných inspirace. Jakmile překročíte práh našeho showroomu, vtáhne vás atmosféra, kterou vytvářejí desítky ukázek naší práce na jednom místě. Pozoruhodné kombinace materiálů, nádech luxusu v koupelnách a kuchyních, skleněné konstrukce, podlahy a obklady, které běžně nenajdete. Vše podtržené promyšleným osvětlením, které celému domu dodává speciální atmosféru a nechává vyniknout jednotlivé kusy.

Každý kout našeho showroomu vás nabije jinou energií a odnesete si nálož inspirace pro svůj projekt. Nebo rovnou oslovíte náš usměvavý personál a zkonzultujete svůj záměr.

Také vás necháme nahlédnout do naší materiálové vzorkovny, které říkáme Truhlárna. Tam si osaháte všechny materiály, se kterými pracujeme – od dřeva, kamenu, kovu a Corianu přes kůži, koberce, látky až po malby a stěrky. Račte vstoupit.

KONTAKT

Naše

Reference

Dinosauria Museum – Praha
Realizace: 2021

Návrh a dodávka osvětlení.

Grand Hotel Hradec
Grand Hotel Hradec – Pec pod Sněžkou
Realizace: 2020

Projekt a realizace osvětlení v novém čtyřhvězdičkovém hotelu v Peci pod Sněžkou. Součástí dodávky bylo osvětlení exteriéru a interiéru: vstupní lobby, recepce, hotelová restaurace, bar a další společné prostory.

Architekt: Mimolimit s.r.o.

Národní muzeum
Národní muzeum – Praha
Realizace: 2019

nastavení osvětlení kopule a nasvětlení soch

OREA Congress Hotel Brno
OREA Congress Hotel Brno – Brno
Realizace: 2020

Kompletní výroba vybavení do dvou pater společných prostor 4 hvězdičkového hotelu v Brně: recepce, bary, atypický nábytek, corianové prvky, corianové posuvné stěny, výroba a osvětlení schodiště, obklady, toalety,  dodávka nového osvětlení a repase starých svítidel a další.  

Architekt: Ateliér ZOAA