SHOWROOOM

Přijďte se podívat na 1000 m2 plných inspirace. Jakmile překročíte práh našeho showroomu, vtáhne vás atmosféra, kterou vytvářejí desítky ukázek naší práce na jednom místě. Pozoruhodné kombinace materiálů, nádech luxusu v koupelnách a kuchyních, skleněné konstrukce, podlahy a obklady, které běžně nenajdete. Vše podtržené promyšleným osvětlením, které celému domu dodává speciální atmosféru a nechává vyniknout jednotlivé kusy.

Každý kout našeho showroomu vás nabije jinou energií a odnesete si nálož inspirace pro svůj projekt. Nebo rovnou oslovíte náš usměvavý personál a zkonzultujete svůj záměr.

Také vás necháme nahlédnout do naší materiálové vzorkovny, které říkáme Truhlárna. Tam si osaháte všechny materiály, se kterými pracujeme – od dřeva, kamenu, kovu a Corianu přes kůži, koberce, látky až po malby a stěrky. Račte vstoupit.

KONTAKT

Naše

Reference

Foodcourt OC Plaza – Plzeň
Realizace: 2023

Kompletní návrh a realizace foodcourtu v obchodním centru Plaza v srdci Plzně. Při realizaci byly využity odolné materiály, jako např. corianové pracovní desky a umělá zeleň. Realizace byla včetně stavby a likvidace předchozích prostor. 

 

Designér: Ondřej Karpianus

Prague City Golf – Vinoř
Realizace: 2023

Návrh a realizace klubovny Prague City Golf Vinoř. Dominantu tvoří dřevěné stropní trámy a cihlové obklady navazující na hrázděnou fasádu. V realizaci byl využit nehořlavý materiál Fitwall. Zároveň dodávka osvětlení do systému chytrého řízení. 

 

Architekt: Hana Majerčíková s Ondřejem Karpianusem, Kateřinou Tomáškovou, Radkem Zítkou, Natálií Kocovou, Annou Urbanovou a Terezou Vítovou

Penthouse Zahálka – Praha
Realizace: 2023

Návrh a realizace střešního nadstandardního bytu s nejlepším výhledem na golf v projektu Moje Zahálka. Dodávka celkového osvětlení včetně řízení chytré domácnosti Loxone.

 

Designér: Ondřej Karpianus 

 

 

Kantýna Fresh & Tasty – Praha
Realizace: 2023

Kantýna v nejvyšší pražské City Tower je projekt, kde stojíme za celou realizací vč. stavby. Přebrali jsme si původní provoz a bylo nezbytné jej kompletně zlikvidovat a navázat výstavbou nových prostor vč kompletně nových technologií do prostoru kuchyní a zázemí, ale zároveň do krásných prostor pro návštěvníky. Dodávka typového a i atypického nábytku je samozřejmostí. Na tomto projektu jsme se také postarali o zeleň a terasu. 

Architekt: edit! architects