INTERIÉRY NA MÍRU

Když společně s vámi tvoříme nový interiér, nenecháme se limitovat. Spoléháme se totiž na vlastní technické a výrobní zázemí v Uherském Brodu. V našem vlastním výrobním závodě pracují zkušení konstruktéři, technici, truhláři, lakýrníci a brusiči, kteří váš projekt berou jako osobní výzvu. Proto si v zadání klidně vymýšlejte.

Co navrhneme, to vyrobíme

Ve vlastní kapacitě zajišťujeme kompletní truhlářskou výrobu včetně povrchových úprav a jako jedni z mála na českém trhu jsme certifikovaným zpracovatelem kompozitního materiálu s vlastnostmi přírodního kamene – Corianu. Ten nám umožńuje v interiérech doslova kouzlit s prostorem.

Máme k dispozici nářezové centrum, lisy na 3D tvary z Corianu, CNC obráběcí centrum i lakovnu a další vybavení pro kompletní výrobu interiérů na míru. Každý kus před expedicí zkoušíme v prostorné montážní dílně.

Baví nás kombinovat tradiční dřevo s moderním Corianem, který vyniká svou tvárností, životností a vysokými hygienickými parametry. Dokážeme však vyrobit kompletní interiér včetně čalouněného nábytku, kovových konstrukcí, skleněných objektů a dalších prvků podle vašich představ.

Výroba nás baví a dělá nám radost přetvářet vaše představy do funkční podoby.

Výroba

Reference

Mateřská škola Soběšice – Brno
Realizace: 2022

Realizovali jsme kompletní interiérové vybavení z přírodní multiplexové překližky, venkovní dřevěný mobiliář i zahradní sezení. 

Vila Bezděkov – Horní Bezděkov
Realizace: 2023

Technické řešení a realizace obložení krovu překližkovými bloky. Výroba atypického nábytku, kuchyně, rámů oken. Dodávka a realizace podlah, svítidel a spotřebičů.

Architekt: Ing. arch. Petr Šulc

Dům Ronalda McDonalda – Praha
Realizace: 2022

Výroba atypického nábytku do společenských prostor a pokojů, dodávka a instalace osvětlení.

Byt Mánesova – Praha
Realizace: 2022

Návrh a realizace interiéru včetně dodávky nábytku a osvětlení. 

Architekt: Ing. arch. Martina Paľuchová

Fotograf: Petr Šolar