DESIGN & STYL

Příjemný a originální vzhled. Funkční a nadčasový design. Poctivé řemeslné zpracování. Tři pilíře, na kterých stojí naše práce. Vytváříme prostor, který zaujme na první pohled, ale zároveň dlouhodobě slouží lidem, kteří jej využívají. Žádné zadání pro nás není nemožné. Dokážeme zkonstruovat a vyrobit to nejnáročnější vybavení pro lobby hotelu, nákupní centrum, administrativní budovu, nemocnici i váš domov. Poradíme si i se složitými atypickými prostory.

Tvoříme prostor pro život

Když v zadání vidíme originální tvary, složité detaily, kombinaci inovativních materiálů, propojení nábytku s prostorem a světlem, a poznámku „přesné konstrukční řešení navrhne dodavatel“, usmíváme se. Pro náročné projekty žijeme. Dodáme komplexní řešení od konstrukční dokumentace přes výrobu a instalaci až po dodání doplňků a dekorací.

Naši konstruktéři vdechnou vaší vizi reálnou podobu. Ve vlastní kapacitě vyrobíme vše, co je na míru a interiér doplníme značkovým zbožím z celého světa. Součástí designu je osvětlení, které je naší parádní disciplínou. Zajistíme i montáž a postaráme se o koordinaci prací na místě. Samozřejmostí je úklid a final touch.

A pokud vám inspirace chybí, dodají vám ji naši designéři či architekti v podobě studií a interiérových návrhů. Prostory, které vytváříme, mají kouzlo, dají vám komfort a pozitivní energii.

Nechte se inspirovat atmosférou míst, která jsme vytvořili.

Interiéry

Reference

Byt Marina – Praha
Realizace: 2022

Návrh a realizace interiéru včetně dodávky nábytku a osvětlení.

Fotograf: Petr Šolar

Byt Mánesova – Praha
Realizace: 2022

Návrh a realizace interiéru včetně dodávky nábytku a osvětlení. 

Architekt: Ing. arch. Martina Paľuchová

Fotograf: Petr Šolar

 

byt Na Pomezí – Praha
Realizace: 2022
Nivy Mall – Bratislava
Realizace: 2022

Realizace infostánků, mobiliáře, lamel, lavic a dodávka čalouněného nábytku.