DESIGN & STYL

Příjemný a originální vzhled. Funkční a nadčasový design. Poctivé řemeslné zpracování. Tři pilíře, na kterých stojí naše práce. Vytváříme prostor, který zaujme na první pohled, ale zároveň dlouhodobě slouží lidem, kteří jej využívají. Žádné zadání pro nás není nemožné. Dokážeme zkonstruovat a vyrobit to nejnáročnější vybavení pro lobby hotelu, nákupní centrum, administrativní budovu, nemocnici i váš domov. Poradíme si i se složitými atypickými prostory.

Tvoříme prostor pro život

Když v zadání vidíme originální tvary, složité detaily, kombinaci inovativních materiálů, propojení nábytku s prostorem a světlem, a poznámku „přesné konstrukční řešení navrhne dodavatel“, usmíváme se. Pro náročné projekty žijeme. Dodáme komplexní řešení od konstrukční dokumentace přes výrobu a instalaci až po dodání doplňků a dekorací.

Naši konstruktéři vdechnou vaší vizi reálnou podobu. Ve vlastní kapacitě vyrobíme vše, co je na míru a interiér doplníme značkovým zbožím z celého světa. Součástí designu je osvětlení, které je naší parádní disciplínou. Zajistíme i montáž a postaráme se o koordinaci prací na místě. Samozřejmostí je úklid a final touch.

A pokud vám inspirace chybí, dodají vám ji naši designéři či architekti v podobě studií a interiérových návrhů. Prostory, které vytváříme, mají kouzlo, dají vám komfort a pozitivní energii.

Nechte se inspirovat atmosférou míst, která jsme vytvořili.

Interiéry

Reference

Foodcourt OC Plaza – Plzeň
Realizace: 2023

Kompletní návrh a realizace foodcourtu v obchodním centru Plaza v srdci Plzně. Při realizaci byly využity odolné materiály, jako např. corianové pracovní desky a umělá zeleň. Realizace byla včetně stavby a likvidace předchozích prostor. 

 

Designér: Ondřej Karpianus

Prague City Golf – Vinoř
Realizace: 2023

Návrh a realizace klubovny Prague City Golf Vinoř. Dominantu tvoří dřevěné stropní trámy a cihlové obklady navazující na hrázděnou fasádu. V realizaci byl využit nehořlavý materiál Fitwall. Zároveň dodávka osvětlení do systému chytrého řízení. 

 

Architekt: Hana Majerčíková s Ondřejem Karpianusem, Kateřinou Tomáškovou, Radkem Zítkou, Natálií Kocovou, Annou Urbanovou a Terezou Vítovou

Penthouse Zahálka – Praha
Realizace: 2023

Návrh a realizace střešního nadstandardního bytu s nejlepším výhledem na golf v projektu Moje Zahálka. Dodávka celkového osvětlení včetně řízení chytré domácnosti Loxone.

 

Designér: Ondřej Karpianus 

 

 

Kantýna Fresh & Tasty – Praha
Realizace: 2023

Kantýna v nejvyšší pražské City Tower je projekt, kde stojíme za celou realizací vč. stavby. Přebrali jsme si původní provoz a bylo nezbytné jej kompletně zlikvidovat a navázat výstavbou nových prostor vč kompletně nových technologií do prostoru kuchyní a zázemí, ale zároveň do krásných prostor pro návštěvníky. Dodávka typového a i atypického nábytku je samozřejmostí. Na tomto projektu jsme se také postarali o zeleň a terasu. 

Architekt: edit! architects