SHOWROOOM

Přijďte se podívat na 1000 m2 plných inspirace. Jakmile překročíte práh našeho showroomu, vtáhne vás atmosféra, kterou vytvářejí desítky ukázek naší práce na jednom místě. Pozoruhodné kombinace materiálů, nádech luxusu v koupelnách a kuchyních, skleněné konstrukce, podlahy a obklady, které běžně nenajdete. Vše podtržené promyšleným osvětlením, které celému domu dodává speciální atmosféru a nechává vyniknout jednotlivé kusy.

Každý kout našeho showroomu vás nabije jinou energií a odnesete si nálož inspirace pro svůj projekt. Nebo rovnou oslovíte náš usměvavý personál a zkonzultujete svůj záměr.

Také vás necháme nahlédnout do naší materiálové vzorkovny, které říkáme Truhlárna. Tam si osaháte všechny materiály, se kterými pracujeme – od dřeva, kamenu, kovu a Corianu přes kůži, koberce, látky až po malby a stěrky. Račte vstoupit.

KONTAKT

Our

References

OC Eurovea – Bratislava
Realizace: 2023

Realizace a výroba interiérových prvků do nového Foodcourt Eurovea II.

Výroba 11 kiosků pro nové nájemce kombinované z kovových a dřevěných konstrukcí, s finálním obložením z Krionu.
Mobiliář – veškeré stolové a barové stoly, sezení – židle a čalouněné lavice, designové nasvícení prostoru nad stoly, obložení portálů, výroba květníků, obložení schodiště, dětský koutek a další speciální kovové konstrukce.

Investor: J&T

Architekti: Winwin, GFI

Foto: Jan Kaňkovský

Organica Ostrava – Ostrava
Realizace: 2023

Supply of lighting and complete realization of atypical interior.

Architect: Schindler Seko Architects

Photo: Filip Šlapal, František Gebr

Kanceláře Quadrio – Praha
Realizace: 2023

Návrh a realizace interiéru a osvětlení kanceláří Quadrio.

2023

Foto: František Gebr

Architekt: Ondřej Karpianus, EXX

Vila Bezděkov – Horní Bezděkov
Realizace: 2023

Technické řešení a realizace obložení krovu překližkovými bloky. Výroba atypického nábytku, kuchyně, rámů oken. Dodávka a realizace podlah, svítidel a spotřebičů.

Architekt: Ing. arch. Petr Šulc