DESIGN & STYL

Příjemný a originální vzhled. Funkční a nadčasový design. Poctivé řemeslné zpracování. Tři pilíře, na kterých stojí naše práce. Vytváříme prostor, který zaujme na první pohled, ale zároveň dlouhodobě slouží lidem, kteří jej využívají. Žádné zadání pro nás není nemožné. Dokážeme zkonstruovat a vyrobit to nejnáročnější vybavení pro lobby hotelu, nákupní centrum, administrativní budovu, nemocnici i váš domov. Poradíme si i se složitými atypickými prostory.

Tvoříme prostor pro život

Když v zadání vidíme originální tvary, složité detaily, kombinaci inovativních materiálů, propojení nábytku s prostorem a světlem, a poznámku „přesné konstrukční řešení navrhne dodavatel“, usmíváme se. Pro náročné projekty žijeme. Dodáme komplexní řešení od konstrukční dokumentace přes výrobu a instalaci až po dodání doplňků a dekorací.

Naši konstruktéři vdechnou vaší vizi reálnou podobu. Ve vlastní kapacitě vyrobíme vše, co je na míru a interiér doplníme značkovým zbožím z celého světa. Součástí designu je osvětlení, které je naší parádní disciplínou. Zajistíme i montáž a postaráme se o koordinaci prací na místě. Samozřejmostí je úklid a final touch.

A pokud vám inspirace chybí, dodají vám ji naši designéři či architekti v podobě studií a interiérových návrhů. Prostory, které vytváříme, mají kouzlo, dají vám komfort a pozitivní energii.

Nechte se inspirovat atmosférou míst, která jsme vytvořili.

Interiéry

Reference

OC Eurovea – Bratislava
Realizace: 2023

Realizace a výroba interiérových prvků do nového Foodcourt Eurovea II.

Výroba 11 kiosků pro nové nájemce kombinované z kovových a dřevěných konstrukcí, s finálním obložením z Krionu.
Mobiliář – veškeré stolové a barové stoly, sezení – židle a čalouněné lavice, designové nasvícení prostoru nad stoly, obložení portálů, výroba květníků, obložení schodiště, dětský koutek a další speciální kovové konstrukce.

Investor: J&T

Architekti: Winwin, GFI

Foto: Jan Kaňkovský

Organica Ostrava – Ostrava
Realizace: 2023

Dodávka osvětlení a kompletní realizace atypického interiéru.

Architekt: Schindler Seko Architects

Foto: Filip Šlapal, František Gebr

Kanceláře Quadrio – Praha
Realizace: 2023

Návrh a realizace interiéru a osvětlení kanceláří Quadrio.

2023

Foto: František Gebr

Architekt: Ondřej Karpianus, EXX

Palác Karlín – Praha
Realizace: 2023

Realizace lobby, kovové ocelové lakované recepce, kovové sezení a obklady stěn, skleněné obklady Lacobel u výtahů.

Architekt: Kyzlink Architects

Investor: Lincoln Property Company

Foto: František Gebr